Fotogalerie

Reference

 

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Míste, příspěvková organizace

 

Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.

 

Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace

 

Základní škola Vedryně 236, okres Frýdek-Místek

 

Základní škola s polským jazykem vyučovacím, Szkoła Podstawowa z Polskim Językiem Nauczania Vendryně 234, příspěvková organizace

 

Základní škola Ostrava-Radvanice, Trnkovecká 55, příspěvková organizace

 

Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace

 

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

 

Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace

 

Výukové materiály

Samozřejmostí naší práce je poskytovat nejen prvotřídní výukový hardware, ale i špičkové zaškolení zkušenými lektory, kteří jsou z řad pedagogických pracovníků.

Pro tyto účely máme ucelený akreditovaný  vzdělávací systém, ve kterém naučíme pedagogy ovládat MERCURIA 21 a navíc od nás dostanou mnoho praktických rad a typů pro výuku. Udělení k akreditaci si  můžete stáhnout Zahájí stahování souboruzde.

 

Ve spolupráci se společností PRODOS spol. s r. o. pedagogické nakladatelství, v současné době vytváříme sadu výukových materiálů pro druhý stupeň základních škol, pro anglický jazyk.  

V plánu máme rozšířit tyto aktivity i pro střední školy a jiné cizí jazyky.V prodeji již jsou hotové výukové materiály pro šestý a sedmý ročník základních škol.